Pixi SSL Trusted Shops

Formy płatności Przelewy24PayPalVisaMastercard +


Zamówienie w ciągu najbliszych 0 godz. 54 min.

Gwarantowana wysyłka w kolejnym dniu roboczym.

Tanie tonery Xerox i tusze do drukarek Xerox zamienniki i oryginalne

Xerox

Jako wynalazca fotokopiarki zajmuje Xeroks szczególne miejsce w sektorze urządzeń biurowych. Od różnych modeli i serii, jak na przykład Docuprint, Phaser czy Workcentre oczekiwana jest wysoka jakość technologii, co jest przez producenta również zapewniane. Dlatego też wiele drukarek, kopiarek i licznych innych urządzeń można znaleźć w małych i dużych biurach. Jeśli potrzebujesz tonery i wkłady marki Xerox, wybierz odpowiedni produkt z naszego bogatego asortymentu TonerPartnerzy. Jako doświadczony sprzedawca oferujemy Ci materiały eksploatacyjne po atrakcyjnych cenach i w bardzo dobrej jakości. Dzięki temu osiągniesz wydajność swojej drukarki Xerox, wyróżniającej się z pewnością, jak wszystkie modele, wydajną, innowacyjną techniką.
 

Chroń środowisko i portfel używając właściwe wkłady marki Xerox


Obok oryginalnego toneru, produkowanego przez Xerox, oferujemy warianty regenerowane i ponownie napełniane. Przy zamawianiu takich tonerów marki Xerox, chodzi albo o produkty regenerowane i ponownie napełniane świeżym proszkiem toneru albo o używane, ponownie napełniane tonery. Aby zagwarantować jednakową wydajność, poddawane są one regularnym kontrolom. Trzecią alternatywą jest toner marki Xerox w kolorze czarnym, niebieskim, żółtym lub innym, pochodzący od wyspecjalizowanych producentów. Są one, podobnie ja produkty oryginalne, wyprodukowane specjalnie do różnych modeli drukarek. Jeśli zdecydujesz się na tą opcję, możesz zyskać na naszym rabacie ilościowym, który obowiązuje dla wszystkich kompatybilnych, jednakowych produktów. Oznaczyliśmy je w naszym sklepie Zielonym paskiem, aby były one łatwo rozpoznawalne.

W korzystnych cenach kupisz u nas jednostki bębnowe, które są sercem drukarki i zapewniają wysoką jakość wydruku, jak również wałki grzewcze i inne materiały eksploatacyjne.
 

Kupno toneru w najlepszym stosunku ceny do jakości marki Xerox- nasze najchętniej kupowane produkty

 


Różnorodny wybór atrakcyjnych cenowo produktów oferujemy również do urządzeń marki Canon, Epson, Kyocera, Lexmark, Oki i innych.
 

Wkłady do drukarek marki Xerox w atrakcyjnych cenach


Na stronie internetowej TonerPartnerzy możesz kupić również wkłady i tonery do drukarek. Dysponują one optymalną wydajnością, abyś mógł stworzyć największą możliwą ilość wydruków czarno-białych lub kolorowych. Twoim pierwszym wyborem są najczęściej oryginalne wkłady od firmy Xerox, bowiem korzystasz dzięki temu ze sposobu funkcjonowania, który skierowany jest specjalnie dla twojego modelu drukarki. Jako alternatywę polecamy Ci kompatybilne wkłady do drukarki Xerox, które są korzystne cenowo i dysponują porównywalną wydajność. W naszym sklepie internetowym możesz kupić również wkłady ponownie napełniane do drukarki atramentowej, które podobnie jak tonery pochodzące z recyklingu, są regenerowane i napełniane świeżym tuszem marki Xerox. 
 

Innowacyjna technika wydruku z firmy Xerox 


Dopiero niedawno producent opracował nowy tusz, tak zwany tusz stały. Tusz ten nietypowo, nie jest stosowany do atramentowych, lecz do laserowych drukarek firmy Xerox. Myśl jaka stoi za tym wynalazkiem, jest zapobieganie niebezpieczeństwom wynikającym z wydostającego się pyłu toneru. W niedługim czasie oferta na alternatywy toneru Xerox będzie rozszerzona, tak aby te niezwykłe materiały eksploatacyjne były dostępne również w naszym sklepie.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysty proces zamawiania! Zamówienie, wystawienie faktury i dostawa zawsze przebiegały bez problemów! Dzięki za dobrą robotę!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych przy płatności dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

do Polski od 399 zł wartości zamówienia. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

przy zamawianiu towaru magazynowego do godz. 16:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Zaoszczędź nawet do 80%

dzięki produktom kompatybilnym zaoszczędź nawet do 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady, tonery i akcesoria do drukarek

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu