Pixi SSL Trusted Shops

Formy płatności VisaMastercardPrzelewy24PayPal +


Zamówienie w ciągu najbliszych 8 godz. 47 min.

Gwarantowana wysyłka w kolejnym dniu roboczym.

Odkryj ponad 12 000 pozycji dla swoich codziennych potrzeb w zakresie tonerów i tuszy!

Polski duży specjalista od tonerów i tuszy

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów  

prawie odstąpienia od umowy

  1. Poniżej zamieszczamy pouczenie o warunkach i skutkach ustawowego prawa do odstąpienia od umowy w przypadku zamówień w sprzedaży wysyłkowej. Nie wiąże się to z umownym przyznaniem praw wykraczających poza ustawę. Ustawowe prawo do odstąpienia od umowy nie przysługuje w szczególności podmiotom odsprzedającym.
  2. Wyjątki od prawa do odstąpienia od umowy: Obowiązują ustawowe wyjątki od prawa do odstąpienia od umowy (§ 312d ust. 4 niem. kodeksu cywilnego BGB). Oznaczyliśmy oferty, w przypadku których prawo do odstąpienia od umowy jest wykluczone i co do których chcemy się powoływać na powyższe.
Pouczenie dotyczące odstąpienia od umowy
Prawo odstąpienia od umowy

Masz prawo do odstąpienia od niniejszej umowy w terminie czternastu dni bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Termin odstąpienia od umowy wynosi czternaście dni, licząc od dnia, w którym Ty lub wyznaczona przez Ciebie osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem weszła w fizyczne posiadanie towarów. W przypadku umowy na kilka towarów zamówionych w ramach jednego zamówienia i dostarczanych oddzielnie termin odstąpienia od umowy biegnie od dnia, w którym Ty lub wyznaczona przez Ciebie osoba trzecia niebędąca przewoźnikiem weszła w fizyczne posiadanie ostatniego towaru. Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas

TonerPartner GmbH
Ruhrdeich 10
Kod pocztowy / miejscowość: 45525 Hattingen
Niemcy
Telefon: 0048 (0)223072437
E-mail: info@tonerpartnerzy.pl
 
o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w formie jednoznacznego oświadczenia (np. list wysłany pocztą, faksem lub pocztą elektroniczną). W tym celu możesz skorzystać z dołączonego wzoru formularza odstąpienia od umowy, który jednak nie jest obowiązkowy. Aby dochować terminu odstąpienia od umowy, wystarczy odesłać zawiadomienie o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy przed upływem terminu odstąpienia od umowy.

Skutki odstąpienia od umowy

Jeżeli odstąpisz od niniejszej umowy, jesteśmy zobowiązani do zwrotu wszystkich otrzymanych od Ciebie płatności, włącznie z kosztami dostawy (z wyjątkiem kosztów dodatkowych wynikających z wyboru innej formy dostawy niż oferowana przez nas korzystna dostawa standardowa), niezwłocznie i najpóźniej w ciągu czternastu dni, licząc od dnia wpłynięcia u nas zawiadomienia o odstąpieniu od umowy. Do zwrotu płatności wykorzystamy ten sam środek płatności, z którego skorzystałeś/aś przy pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie uzgodniono coś innego; w związku ze zwrotem płatności nie naliczamy żadnych opłat. Możemy odmówić zwrotu płatności aż do momentu otrzymania zwrotu towaru lub przedstawienia dokumentu potwierdzającego odesłanie towaru, w zależności od tego, co nastąpi wcześniej. Jesteś zobowiązany/a do odesłania bądź przekazania nam zwracanego towaru niezwłocznie i w każdym przypadku najpóźniej w ciągu czternastu dni, licząc od dnia, w którym zostaliśmy przez Ciebie poinformowani o odstąpieniu od umowy. Termin jest dochowany, jeżeli towar zostanie przez Ciebie odesłany przed upływem terminu czternastu dni. Państwo ponoszą bezpośrednie koszty zwrotu towarów. Klient jest zobowiązany do zapłaty za utratę wartości towarów tylko wtedy, gdy utrata wartości wynika z obchodzenia się z towarami w sposób, który nie jest konieczny do sprawdzenia jakości, cech i funkcjonowania towarów.


 

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Darmowa wysyłka

do Polski od 399 zł wartości zamówienia. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

%

Zaoszczędź nawet do 80%

dzięki produktom kompatybilnym zaoszczędź nawet do 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych przy płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

Wysyłka tego samego dnia

przy zamawianiu towaru magazynowego do godz. 16:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Duży wybór

Wkłady, tonery i akcesoria do drukarek

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu