Przewidywany czas dostawy:

Przy zamówieniu w ciągu 5 godz. 54 min.: Wysyłka w następnym dniu roboczym.

SSL

Wybór modelu - Wybierz producenta

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów

Tanie tonery OKI i tusze do drukarek OKI zamienniki i oryginalne

 

Wybierz serię

Wybierz serię lub bezpośrednio model
 • OKI

  Drukarki, kopiarki i inne urządzenia biurowe firmy OKI znane są na całym świecie nie tylko ze względu na wydajność, oszczędność i dobre wyposażenie. Właściwości te wspierają wysokojakościowe tonery i wkłady atramentowe marki OKI, które tanio możesz kupić w sklepie internetowym TonerPartnerzy.pl. Produkty te oferujemy do różnych modeli i serii, jak na przykład: Okioffice, Okipage, Okifax, Okilaser czy Microline. Ze względu na długowieczność, w niektórych biurach i domach, stoją jeszcze starsze drukarki marki OKI, do których również dostaniesz u nas materiały eksploatacyjne.
   

  Tanie, wydajne i trwałe: wysokojakościowe tonery do urządzeń biurowych marki OKI


  W naszym sklepie internetowym znajdziesz tonery, jednostki bębnowe, wałki grzewcze i inne akcesoria. Do wyboru masz następujące warianty:
   

  • oryginalne tonery OKI
  • produkty kompatybilne
  • tonery zregenerowane
  • tonery powtórnie napełniane


  W przypadku dwóch ostatnich opcji chronisz nie tylko swój portfel, lecz również środowisko, bowiem chodzi tu o produkty używane lub z recyklingu. Oprócz tego obowiązuje z pewnością jedno: zamówiony u nas toner firmy OKI, posiada przekonujący stosunek ceny do jakości. 

  Dodatkowa wskazówka: Zielonym paskiem oznaczone są wszystkie kompatybilne tonery OKI. W ten sposób z łatwością możesz skorzystać z naszego rabatu ilościowego, obowiązującego na wszystkie jednakowe produkty. 
   

  Najpopularniejsze tonery do drukarki laserowej firmy OKI

   

  Wkłady atramentowe OKI – wydajność wraz z wysoką jakością 


  Za pomocą drukarki atramentowej firmy OKI, w krótkim czasie możesz sporządzić bardzo dobre wydruki kolorowe. W sytuacji jeśli wskazówka tuszu daje znać, że kolor cyan, yellow czy magneta musi zostać ponownie napełniony, łatwo i wygodnie możesz zamówić w naszym sklepie internetowym wysokowydajne wkłady firmy OKI. Z jednej strony możesz zdecydować się na produkty oryginalne, samodzielnie produkowane przez tego japońskiego producenta do różnych modeli. Z drugiej strony tańszą alternatywą są kompatybilne wkłady OKI, pochodzące od wyspecjalizowanych producentów wkładów do drukarek.

  Jeśli chcesz zrobić coś dobrego dla środowiska, radzimy zakup wkładów ponownie napełnianych. Dzięki zastosowaniu produktów używanych, które są ponownie zregenerowane i napełnione świeżym tuszem, ilość śmieci i obciążenie środowiska są zredukowane. Wspólne dla wszystkich wariantów jest to, że umożliwiają otrzymanie idealnego obrazu druku, jak również fakt, że wkłady OKI oferowane są w korzystnych cenach. Jeśli oprócz tego potrzebujesz materiały eksploatacyjne do urządzeń marki Lexmark, Xerox, Kyocera czy Epson, znajdziesz je również w TonerPartnerzy.


  OKI – wydajna technika druku z Japonii


  Główny zakres działalności japońskiego producenta to profesjonalnie wykorzystywane komercyjnie urządzenia biurowe oraz pasujące do nich materiały eksploatacyjne począwszy od tonerów OKI aż do bębnów. Do dyspozycji użytkowników prywatnych stoi mały ale konkretny wybór kopiarek, drukarek, urządzeń wielofunkcyjnych i tym podobnych marki OKI.

  Ten producent drukarek znany jest ze swojej wysokogatunkowej techniki druku, która widoczna jest również w akcesoriach OKI. Toner High-Definition jest na przykład wyposażony w najnowszą digitalną technikę druku LED, przez co produkt ten zaklasyfikowany jest na wyższy segment cenowy. Abyś jednak mógł korzystać z tej najnowszej techniki, oferujemy Ci szczególną paletę kolorowych tonerów w korzystniej cenie. Zestaw zawiera wszystkie cztery kolory, tak że oszczędzasz w porównaniu z zakupem pojedynczych sztuk.

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysta strona internetowa. Bardzo łatwa w obsłudze nawet dla laika. Zasługuje na bezwzględne polecenie. Bardzo korzystne ceny w porównaniu z konkurencją. Super sprawa!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych i płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

Polska od 399 zł. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

w przypadku zamówienia towaru magazynowego do godz. 16:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Oszczędność nawet rzędu 80%

dzięki produktom kompatybilnym oszczędność nawet rzędu 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady do drukarek i materiałów eksploatacyjnych dla drukarki

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu