Pixi SSL Trusted Shops

Formy płatności VisaMastercardPrzelewy24PayPal +


Zamówienie w ciągu najbliszych 9 godz. 06 min.

Gwarantowana wysyłka w kolejnym dniu roboczym.

Odkryj ponad 12 000 pozycji dla swoich codziennych potrzeb w zakresie tonerów i tuszy!

Polski duży specjalista od tonerów i tuszy

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów  

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Darmowa wysyłka

do Polski od 399 zł wartości zamówienia. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

%

Zaoszczędź nawet do 80%

dzięki produktom kompatybilnym zaoszczędź nawet do 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo
Twoich danych przy płatności
dzięki szyfrowaniu SSL

Wysyłka tego samego dnia

przy zamawianiu towaru magazynowego do godz. 16:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Duży wybór

Wkłady, tonery i akcesoria do drukarek

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3-letnią gwarancję na wszystkie produkty

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty kompatybilne = rabat 15%

Tonery i wkłady do drukarek w sklepie TonerPartnerzy.pl

W sklepie TonerPartnerzy.pl można znaleźć wszystkie produkty do drukarek: wkłady do drukarek tanie oryginalne, z recyklingu i kompatybilne do drukarek laserowych i atramentowych wszystkich producentów; taśmy barwiące, bębny i inne akcesoria do drukarek jak również wiele informacji o producentach i modelach drukarek oraz wskazówki dotyczące oszczędności atramentu i tonera.

Oferujemy tonery, kasety z tonerem, tusz, wkłady z tuszem do: drukarek laserowych, drukarek atramentowych, kopiarek, faksów itd.

Wiele z naszych produktów prowadzimy w następujących wariantach:

Oryginalne:
od producenta danej drukarki

Kompatybilne:
fabrycznie nowe produkty innych producentów, dostosowane do danego modelu drukarki.
Produkty kompatybilne pozwalają obniżyć koszty przy zachowaniu jakości druku!

Recykling:
Profesjonalnie zregenerowane lub napełnione na nowo kasety z tonerem i wkłady z tuszem.
Produkty z recyklingu pozwalają obniżyć koszty przy zachowaniu jakości druku!

Nieskomplikowane zamawianie!

Darmowa dostawa na Polskę od wartości towaru 399 zł brutto.

Dostawy:
W przypadku zamówień towaru magazynowego do godz. 16:00 wysyłka odbywa się tego samego dnia, w pozostałych przypadkach dnia następnego.

Reklamacje:
W przypadku reklamacji należy wypełnić formularz reklamacji w sklepie internetowym. Skontaktujemy się niezwłocznie.
Więcej informacji w opisach produktów

Przyjazne dla środowiska i niedrogie wkłady do drukarek, kopiarek i faksów

TonerPartnerzy.pl oferuje szeroki asortyment niedrogich akcesoriów do drukarek i materiałów eksploatacyjnych do wszystkich drukarek laserowych i atramentowych oraz innych urządzeń biurowych. Wystarczy wybrać w naszym sklepie Toner Shop producenta i urządzenie, aby wyświetlić wszystkie dostępne dla tego urządzenia wkłady do drukarek producentów oryginalnego wyposażenia, tonery z recyklingu lub kompatybilne wkłady z tuszem. Dzięki temu dla każdego urządzenia można wyświetlić bezpośrednie porównanie cen w sklepie Toner i znaleźć tani wkład do drukarki. Kupuj tanie wkłady do drukarek z recyklingu do prawie wszystkich drukarek laserowych i miej swój wkład w ochronę środowiska. W FAQ dotyczących drukarek można znaleźć przydatne i aktualne informacje na temat wymiany tonera oraz tanich drukarek i nowoczesnej techniki drukowania.

Kompleksowa obsługa przy zakupie w sklepie Toner

Ogromny wybór:
W naszym sklepie Toner można znaleźć tanie wkłady do drukarek do urządzeń biurowych ok. 100 producentów. Nie tylko do wszystkich aktualnych modeli, lecz także do kopiarek, drukarek i faksów starszej generacji.

Wygodne zamawianie przez internet:
Wystarczy wybrać producenta, a następnie urządzenie – i już można porównać wszystkie wkłady do drukarek i wybrać odpowiedni.

Gwarancja jakości:
Oryginalne wkłady do drukarek, kompatybilne wkłady z tuszem, czy tonery z recyklingu – wszystkie nasze urządzenia to gwarancja najwyższej jakości.

Oszczędność kosztów wysyłki:
W przypadku zamówień od wartości 399 zł wkłady z tuszem i kasety z tonerem dostarczamy bezpłatnie!

Dostawa w ciągu 24 godzin:
W przypadku zamówień towaru magazynowego do godz. 16:00 wysyłka odbywa się tego samego dnia, w pozostałych przypadkach następnego dnia roboczego.

Bezpieczne sposoby płatności:
Wszystkim osobom prywatnym oraz firmom dokonującym u nas zakupu wkładów do drukarek zapewniamy kilka bezpiecznych sposobów płatności.

Przydatne informacje:
U nas znajdziesz odpowiedzi na często zadawane pytania dotyczące oszczędnego drukowania, wyboru odpowiedniej drukarki do różnych zastosowań, jak również na temat wymiany tuszu i tonera.

Akcesoria do drukarek w sklepie TonerPartnerzy.pl

Oryginalne wkłady do drukarek, kasety z tonerem, taśmy barwiące, mocowania, bębny i wyposażenie można znaleźć dla wszystkich drukarek, faksów i kopiarek – zawsze na pierwszym miejscu i w korzystnej cenie.

Kompatybilne kasety z tuszem, tanią alternatywę produktów oryginalnych, oferujemy do niemal wszystkich drukarek atramentowych jako nowy towar od innych producentów. Dzięki temu w naszym sklepie z tuszami można znacznie obniżyć koszty drukowania – przy zachowaniu jakości na tym samym poziomie. Produkty kompatybilne są często dostosowane do oprogramowania danej drukarki, co pozwala nadal korzystać ze wszystkich funkcji w procesie drukowania, na przykład ze wskaźnika stanu napełnienia wkładu. To samo dotyczy naszych produktów z recyklingu.

Toner z recyklingu jest nie tylko tani, ale również bardziej ekologiczny, ponieważ nie ma konieczności utylizacji zregenerowanych kaset z tonerem i produkcji nowych. Poddane profesjonalnemu recyklingowi oryginalne wkłady napełniamy odpowiednim tonerem, zapewniając im wydajność zbliżoną do nowych produktów.

Lista 10 najlepszych producentów drukarek

Najwięksi producenci drukarek oferują nie tylko bogaty asortyment drukarek i innych urządzeń biurowych, lecz także odpowiednie wkłady. W sklepie TonerPartnerzy.pl do niemal wszystkich urządzeń wszelkich producentów można jednak znaleźć tanie wkłady w wariancie kompatybilnym i z recyklingu. Krótki wstęp do historii powstania giganta w branży drukarek.

Hewlett Packard /HP
Amerykańska firma założona w 1939 roku w jednym z garaży dzisiejszej Doliny Krzemowej to obecnie wiodący na świecie koncern z branży IT. Zaopatruje on cały świat nie tylko w drukarki, kopiarki i faksy, lecz także w najnowocześniejsze systemy komunikacyjne i komputerowe.

Brother
Światowy sukces największego producenta drukarek laserowych i atramentowych, kopiarek, faksów i drukarek do etykiet rozpoczął się przed ponad 100 laty w Japonii od napraw maszyn do szycia i maszyn do pisania, które koncern do dziś produkuje.

Canon
Jako uznany producent sprzętu fotograficznego, firma Canon ma bardzo silną pozycję w branży technologii fotograficznej i drukarek kolorowych. W asortymencie tej założonej w 1933 roku w Japonii firmy znajdują się zarówno małe, mobilne drukarki kolorowe, jak również drukarki wielkoformatowe.

Kyocera
Firma założona w 1959 roku w Japonii działa wszechstronnie nie tylko w branży techniki biurowej, lecz także produkuje aparaty fotograficzne, urządzenia kuchenne, ceramika szlachetna, zegarki i instalacje solarne.

Samsung
Południowokoreański producent Samsung działa już w niemal całym sektorze elektroniki komunikacyjnej i rozrywkowej. Jednak oprócz telewizorów, smartfonów czy aparatów fotograficznych z powodzeniem produkuje również drukarki, faksy i urządzenia wielofunkcyjne.

Epson
W 1968 roku, tuż po założeniu, firma Epson wyprodukowała najmniejszą drukarkę świata. Również dziś jest liderem na rynku drukarek mobilnych. W asortymencie ma również drukarki wielkoformatowe, projektory i systemy POS.

Lexmark
Firma powstała dopiero w 1991 roku, a dziś należy do grona najlepszych amerykańskich producentów drukarek. Sukces firmy Lexmark bazuje na wyznaczających trendy przyszłości technologiach drukowania, umożliwiających tańsze i szybsze drukowanie przy użyciu drukarek laserowych i atramentowych.

OKI

Firma założona w 1881 roku w Japonii należy obecnie do najbardziej znaczących na świecie firm z branży techniki komunikacyjnej i informacyjnej. Oki produkuje wiele modeli drukarek dla segmentu biznesowego, a od 2003 roku jest jedynym producentem, który na swoje urządzenia udziela 3-letniej gwarancji.

Ricoh
Już od lat pięćdziesiątych urządzenia biurowe firmy Ricoh cieszą się wielkim zainteresowaniem. Obecnie ta japońska firma oferuje różnorodne rozwiązania w dziedzinie techniki biurowej, poczynając od drukarek, kopiarek, faksów i urządzeń wielofunkcyjnych, a na drukarkach produkcyjnych kończąc.

Xerox
Firma Xerox jest uważana za wynalazcę kserografii, metody poprzedzającej dzisiejszą technikę druku laserowego. Już w 1949 roku firma Xerox zaprojektowała pierwszą kserokopiarkę i w te sposób zapoczątkowała nową erę techniki biurowej, która do dziś jest głównym obszarem działania firmy.

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu