Pixi SSL Trusted Shops

Formy płatności Przelewy24PayPalVisaMastercard +


Zamówienie w ciągu najbliszych 1 godz. 14 min.

Gwarantowana wysyłka w kolejnym dniu roboczym.

Odkryj ponad 12 000 pozycji dla swoich codziennych potrzeb w zakresie tonerów i tuszy!

Polski duży specjalista od tonerów i tuszy

Brak producenta na liście? Tu znajdziesz kolejnych producentów  

O nas

Od naszego powstania w 1993 roku jesteśmy jedną z większych Polska firm prowadzących internetową sprzedażtonerów, tuszów i wkładów do drukarek. Z powodzeniem wyznaczamy standardy jakości, stosunku ceny do jakości oraz efektywności logistyki. TonerPartnerzy każdego dnia dostarcza klientom końcowym i punktom sprzedaży artykuły biurowe - jako duża Polska firma specjalistyczna w branży tonerów  i akcesoriów do drukarek otrzymaliśmy już wiele wyróżnień.

TonerPartnerzy - kompetencja w dziedzinie tonerów i tuszu


Akcesoria do drukarek to nasza pasja - w jej wszystkich ciekawych niuansach. W ciągu ponad 20 lat staliśmy się prawdziwymi specjalistami w dziedzinie tonerów tuszu do wszelkiego rodzaju systemów drukowania, stale poszerzamy nasz know-how i rozwijamy efektywną sprzedaż internetową. Potrzeby naszych klientów są dla nas priorytetem, ponieważ to ich zadowolenie jest naszą miarą.

Nasze dążenie: wysokiej jakości produkty i wygodny serwis


Nie jesteśmy tylko sklepem internetowym, który oferuje swoim partnerom biznesowym możliwość łatwego i wygodnego znalezienia odpowiedniego wkładu z tuszem lub z tonerem do ich sprzętu. Atrakcyjny i przejrzysty wybór akcesoriów do drukarek to dla nas podstawowe dążenie, bo tylko w ten sposób mogliśmy w ciągu ostatnich 20 lat wypracować sobie wysoką pozycję na rynku i pozyskać ponad milion zadowolonych klientów. Zaufanie to chcemy uhonorować zapewniając w razie braku pewności lub pytań technicznych kompetentną obsługę przez telefon i dział obsługi klienta. Oprócz sklepu internetowego można wejść również na naszą stronę główną, aby uzyskać tam wiele szczegółowych informacji na temat tuszu, tonerów i wkładów do drukarek poszczególnych producentów. W przypadku problemów z urządzeniami biurowymi można u nas znaleźć podręczniki i infolinie różnych marek - jesteśmy partnerami naszych klientów we wszystkich aspektach związanych z drukowaniem.
 

Nasza wizja: Drukowanie w najwyższej jakości w optymalnej cenie


Druk wysokiej jakości nie musi oznaczać wysokich kosztów - to nasza maksyma. W dziedzinie tonerów i tuszów oferujemy również wszystkie produkty markowe po niskich cenach - to nasza podstawowa kompetencja. Jednak przy wyborze artykułów łatwo zauważyć, że proponujemy kompatybilne produkty alternatywne oznaczone na zielono. Dlaczego to robimy, mimo że oznacza to dla nas zmniejszenie obrotu? Filozofia naszej firmy jest konsekwentnie ukierunkowana na zrównoważony rozwój - z jednej strony na długoletnią i konstruktywną współpracę z naszymi partnerami, a z drugiej na oszczędne i ekonomiczne korzystanie z przeróżnych zasobów naturalnych. Dlatego ważne jest dla nas posiadanie w asortymencie tonerów napełnianych i tanich alternatywnych kaset z tuszem do napełniania  , które pod względem jakości nie wykazują żadnych negatywnych cech podczas użytkowania. Zdajemy sobie sprawę z tego, że rezygnacja z produktów markowych niesie z sobą wątpliwości i obawy co do jakości i ewentualnych problemów technicznych. W tej kwestii warto zwrócić się do nas - nasz zespół udzieli wyczerpującej i kompetentnej porady.
 

Nasza praktyka: konsekwentne zarządzanie jakością i bezpośredni dialog


Zadowolenie z naszej oferty jest gwarancją naszego sukcesu, na tym się opieramy. Chcemy nie tylko szybko i niezawodnie dostarczać klientom wysokiej jakości, a mimo to tanie produkty. Nasze ambicje sięgają znacznie dalej. Jako partner klienta postrzegamy swoją rolę jako usługodawcę służącego pomocą we wszystkich kwestiach związanych z drukowaniem. Udzielając przeróżnych informacji, udostępniając autentyczne relacje i publikując regularne artykuły na blogu zapraszamy naszych klientów do bezpośredniego udziału w zapewnieniu jakości w naszej firmie. Prosimy o sygnał, jeżeli możemy coś poprawić lub zoptymalizować, albo podjąć czy zgłębić ważne tematy. Wiemy, jak ważna dla niezakłóconych procesów biznesowych jak i prywatnych jest niezawodność i jakość techniki drukowania, dlatego z przyjemnością służymy naszą kompetencją i wieloletnim doświadczeniem - jako TonerPartnerzy.

 

TonerPartnerzy w ruchomych obrazach


 


 

Nasze centrum logistyczne


 

Das TonerPartner Logistikzentrum
Das TonerPartner Logistikzentrum
Das TonerPartner Logistikzentrum
Das TonerPartner Logistikzentrum
Das TonerPartner Logistikzentrum


Oferujemy:

 
 • Wieloletnie doświadczenie, od 1993 roku – zawsze na korzyść naszych klientów.

 • TonerPartnerzy.pl oferuje bogaty i wyjątkowy asortyment tonerów i tuszów.

 • Zapewniamy kompleksową obsługę zgodną z wymogami i życzeniami klientów.

 • Dostawa w ciągu 24 h bez dodatkowych kosztów. Towar magazynowy zamówiony u nas do godz. 17:00 jest jeszcze tego samego dnia przekazywany do wysyłki i zwykle już następnego dnia trafia do klienta. Wysyłki odbywają się codziennie od poniedziałku do soboty włącznie do godz. 14:00.
  Od 399 zł wysyłka gratis.

 • Oszczędność nawet do 80%.

 • 3-letnia gwarancja na wszystkie tonery.

 • Wymiana jest szybka i nieskomplikowana. Oprócz tego zapewniamy gwarancję zwrotu pieniędzy.

 • Nie musisz się z nami wiązać. To Twój wybór - zamawiasz jako gość.

 • Dotrzymujemy danego słowa. Nasi klienci są dla nas ważni: Nie prowadzimy call center, lecz zapewniamy prawdziwą obsługę klienta na miejscu. Nasi pracownicy znają produkty i doradzają klientom.

Twoja opinia jest dla nas ważna

Chcesz przekazać nam swoją opinię? Masz propozycje ulepszeń? Napisz do nas na adres: info@tonerpartnerzy.pl. Czekamy na Twoją opinię, która pomoże nam jeszcze bardziej podnieść naszą jakość!

TONERPARTNERZY
Opinie klientów
DOSKONALE
4,91/5,00
5.652
Opinie
„Bardzo przejrzysty proces zamawiania! Zamówienie, wystawienie faktury i dostawa zawsze przebiegały bez problemów! Dzięki za dobrą robotę!“

Dlaczego 1 500 000 klientów dokonało u nas zakupu?

Ponad 25-letnie doświadczenie

Długoletnie doświadczenie i
kompetencja od 1993 roku

Szyfrowanie SSL

Najwyższe bezpieczeństwo Twoich danych przy płatności dzięki szyfrowaniu SSL

3-letnia gwarancja

Zapewniamy 3 -letnią gwarancję na wszystkie produkty

Darmowa wysyłka

do Polski od 399 zł wartości zamówienia. W przeciwnym razie tylko 10,00 zł Wysyłka

Wysyłka tego samego dnia

przy zamawianiu towaru magazynowego do godz. 16:00 (pon.-pt., sob. do godz. 14:00)

Przejrzystość

Wprowadź model drukarki i zobacz wszystkie oferty naraz.

%
Zaoszczędź nawet do 80%

dzięki produktom kompatybilnym zaoszczędź nawet do 80% z zachowaniem 100% jakości druku

Duży wybór

Wkłady, tonery i akcesoria do drukarek

Rabat ilościowy do 15%

2 takie same produkty
kompatybilne = rabat 10%
4 takie same produkty
kompatybilne = rabat 15%

Wskazówka: Wszystkie wymienione nazwy i marki są zarejestrowanymi znakami towarowymi poszczególnych ich właścicieli.
Podane na naszych stronach znaki towarowe służą wyłącznie do opisu produktów.
Ceny brutto oznaczają ceny z podatkiem VAT, z doliczeniem kosztów przesyłki i są pogrubione.
1 * obowiązuje tylko dla towaru magazynowego| * Zasięg stanowią dane producenta przy ok. 5% pokryciu